fbpx

Ultrasonic skin scrubber

IMG_7438l

UltraCleaner to uniwersalne urządzenie do peelingu kawitycyjnego. Posiada wiele zalet dla skóry, które pokochasz. Urządzenie skutecznie oczyszcza pory, usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż nagromadzony głęboko w porach. W rezultacie skóra pozostaje świeża i czysta. Działa również jako eksfoliator. Złuszcza skórę, pozbywając się martwych komórek , zaskórników i trądziku.

POPRAWNY SPOSÓB UŻYTKOWANIA

Przycisk START to także klawisz trybu. Zaraz po włączeniu urządzenia możesz wybrać dowolny preferowany tryb pracy urządzenia. Wybór trybu jest wyświetlany na ekranie.

Głębokie oczyszczanie (Cleansing)-Użyj tonera oczyszczającego lub przemyj twarz wodą ,aby była mokra i wilgotna. Przytrzymaj guzik start przez 2 sekundy aby uruchomić urządzenie, wybierz opcję Cleansing do głębokiego oczyszczenia skóry.

Nawilżanie(Moinsturizing)- Nalóż balsam lub mleczko na twarz, włacz urządzenie przytrzymując guzik startu przez 2 sekundy i wybierz tryb moinsturizing.

Lifting– Nałóż esencję do twarzy, włącz urządzenie przytrzymując guzik startu przez 2 sekundy i wybierz tryb lifting.

Łopatka do twarzy jest bardzo delikatna dla skóry i przyczynia się do jej ogólnego zdrowia. Pomaga zoptymalizować elastyczność skóry, jej koloryt i funkcje metaboliczne. Napina pory, zmniejsza zmarszczki i rozjaśnia skórę.

Zalecania:

Dla osób z tłustą lub niewrażliwą skórą zaleca się stosowanie Ultracleanera 2-3 razy w tygodniu. W przypadku skóry suchej, mieszanej i wrażliwej można ją stosować raz lub dwa razy w tygodniu.

Ponieważ jest to urządzenie o wysokiej częstotliwości, może powodować uszkodzenie wrażliwych obszarów twarzy, takich jak warga i okolice oczu. Dlatego podczas pielęgnacji wymagana jest dodatkowa ostrożność.

Cechy PRODUKTU

 1. Głębokie czyszczenie i oczyszczanie starzejącego się naskórka
 2. Miejsce rozkładu i odsalania pigmentu
 3. Głęboki lifting i zwiększenie elastyczności skóry
 4. Zwiększenie zdolności regeneracyjnej i przepuszczalności komórek skóry
 5. Masaż skóry
 6. Brak uszkodzeń i skutków ubocznych na skórze
 7. Elegancki wygląd, łatwy w obsłudze i przenoszeniu

Czyszczenie i konserwacja

 1. Zawsze po użytkowaniu upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.
 2. Czyść urządzenie za pomocą wacików lub miękkiej tkaniny.
 3. Nie używaj rozcieńczalników, rozpuszczalników i innych żrących produktów przemysłowych do czyszczenia głowicy dźwiękowej, aby uniknąć uszkodzenia.
 4. Umieść urządzenie w suchym i chłodnym miejscu.
 5. Nie umieszczaj urządzenia w mokrym miejscu.
 6. Nie umieszczaj urządzenia w miejscu, w którym dziecko może go dotknąć.

 

Ładowanie

 • Przed pierwszym użyciem naładuj urządzenie do pełna.
 • Pelne naladowanie zajmuje około 150 minut.
 • Czas pracy urządzenia wynosi około 80 minut.
 • Produkt przejdzie w stan czuwania automatycznie po 10 minutach użytkowania i wyłączy się po minucie, jeśli nie będzie używany dalej.

Koszyk

loader