fbpx

Vacuum blackhead remover

IMG_741911112

Vacuum blackhead remover to urządzenie kosmetyczne, które pozwala między innymi na ujędrnienie skóry, oczyszczenie jej z porów. Skutecznie także radzi sobie z zaskórnikami. Używa technologii bombardowania próżniowego, aby delikatnie wykonać masaż skóry, wyssać zaskórniki z porów, usunąć wszelkie zanieczyszczenia z naszej skóry po całym dniu. Dzięki  temu zabiegowi skóra stanie się bardziej zwarta i gładka.

 

Zgodnie z zasadą działania próżniowo-podciśnieniowej terapii, jego unikalny system odbijania próżniowego może oczyścić i wymasować skórę, zwiększając jej przepuszczalność, dzięki czemu różne preparaty kosmetyczne mogą wsiąknąć głębiej w tkankę skóry. Poprawia to znacząco wilgotność skóry, która staje się jaśniejsza i lśniąca.

 

POPRAWNY SPOSÓB UŻYTKOWANIA NASZEGO PRODUKTU

 1. Przed użyciem na twarzy, sprawdź moc ssania na swojej dłoni (dla skóry wrażliwej i wysuszonej powinno się stosować 1-2 poziom ssania oraz małą głowicę).
 2. Przed użyciem, przemyj twarz letnią wodą lub nałóż ręcznik namoczony w cieplej wodzie na twarz na 5-10 minut w celu rozgrzania twojej twarzy i otwarcia porów. Polecamy również wykonanie tak zwanej “parówki”
 3. Podczas używania , nie należy zatrzymywać się w jednym miejscu na dłużej niż 2 sekundy. Delikatnie przesuwaj przyssawkę w jednym spójnym kierunku.
 4. Po zakończeniu korzystania z vacuum blackead remover, zalecamy nałożenie zimnego ręcznika, maseczki lub balsamu ujędrniającego, aby zmniejszyć pory i złagodzić podrażnienia. Na samym końcu należy nałożyć krem nawilżający.

PORADY

 1. Należy przesuwać przyrząd do usuwania zaskórników do przodu, zamiast ciągnąć w górę i w dół.
 2. Nie należy zatrzymywać urządzenia w jednym miejscu na dłużej niż 2 sekundy, w celu omiecia powstania opuchlizny i uczucia swędzenia.
 3. Po użyciu, skóra może być lekko zaczerwieniona. Nie należy się martwić, jest to normalna reakcja. Nasza skóra została lekko podrażniona i musi minąć chwila, aby zdołała się odbudować.
 4. Nie należy używać Blackhead na bliznach lub delikatnej skórze, takich jak podbródek, kąciki ust i kąciki oczu.
 5. Nie należy używać urządzenia na otwartych ranach.

Nasze wskazówki które zwiększą efektywność produktu:

1. Ułatw wydzielanie gruczołów łojowych: zdrowo się odżywiaj, regularnie ćwicz, aby wyregulować równowagę nawilżenia i oleju na skórze. Nie wykonuj nadmiernego oczyszczenia.

2. Używaj produktów przeciwutleniających oraz chroń skórę przed słońcem poprzez używanie kremów z filtrem.

3. Skutecznie usuń serum z porów. Odkurzacz porów wykorzystuje różnicę ciśnień do odkurzania w celu usunięcia zatkanego sebum.

 

Ostrzeżenia:

 1. Nie należy stosować urządzenia na skórę z bliznami lub ze skłonnościami do bliznowacenia.
 2. Nie należy dociskać urządzenia do skóry. 
 3. Po zastosowaniu, ze względu na mikrokrążenie skóry, może pojawić się niewielkie zaczerwienienie. Jest to normalane zjawisko. Należy odczekać 30 minut. Zaczerwienienie powinno automatycznie zniknąć.
 4. Po zastosowaniu zalecane jest głębokie nawilżenie skóry.
 5. Nie należy stosować agresywnych produktów kosmetycznych przed i po użyciu.

Metody użytkowania

 

Do usuwania zaskórników i zanieczyszczeń skóry:

 1. Należy wybrać odpowiednią głowice w zależności od rodzaju skóry.
 2. Gdy urządzenie jest stosowane do wyciągnięcia zaskórników, należy powolnymi ruchami najeżdżać na nie, nie zatrzymywać się na więcej niż 2 sekundy. Urządzenie kierować w jednym kierunku na skórze.

 

Do liftingu i niwelowanie zmarszczek:

 1. Wybrać odpowiednią głowicę ( owalną), przystosowaną do tego rodzaju zabiegów.
 2. Produkt może być stosowany na różnych miejscach na twarzy w zależności od potrzeb. Stymuluje cyrkulacje krwi, zwiększa elastyczność skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek. (uwaga: Nie stosować zawsze na tę samą cześć twarzy. Może to powodować zaczerwienienie i swędzenie skóry. Jeśli takie objawy wystąpią, natychmiast przestać używać.)

 

Środki ostrożności

 

Nie myć urządzenia wodą.

Nie wystawiać produktu na działanie światła dziennego. Trzymać w suchym i wentylowanym miejscu

 

Poniższe sytuacje wykluczają z używania Blackhead vaccum removera!

 1. Osoby leczące się u specjalisty, bez wcześniejszego skonsultowania.
 2. Osoby z nowotworami skóry.
 3. Kobiety w ciąży.
 4. Pacjenci z chorobami skóry.
 5. Osoby z obszernymi bliznami lub skorą skłonną do bliznowaceń.
 6. Gdy produkt będzie uszkadzał skórę. Natychmiast przerwać jego użytkowanie. 

Koszyk

loader