O nas

Kim jesteśmy?

Marka SkinLovers to przede wszystkim nasz zespół – grupa pasjonatów szeroko pojętej tematyki beauty i pielęgnacji skóry. Jesteśmy zgranym zespołem z miejscowości pod Krakowem, gdzie znajduje się nasz magazyn i gdzie przygotowujemy dla Was przesyłki. Oferta SkinLovers to cała gama produktów przynoszących odmienne korzyści i efekty, które opisaliśmy Wam pod poszczególnymi urządzeniami, dzięki czemu każda z Was może dopasować do siebie swoje idealne urządzenia i cieszyć się własnym profesjonalnym salonem kosmetycznym w domowym zaciszu.

Nasza misja

Lubimy wierzyć, że w naszej ofercie nie znajdują się po prostu produkty – w naszej ofercie znajdują się rozwiązania wszelkich problemów związanych ze skórą, cerą i nie tylko. Pragniemy dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie tak, aby Wasze twarze i ciało były jak najlepiej zadbane. To nasza misja.

Pomagamy

Jako świadoma marka zawsze chcieliśmy, aby móc pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują. Z okazji Dnia Kobiet przekazaliśmy 5% kwoty ze sprzedaży wszystkich produktów w okresie trwania promocji na „Fundację Rak’n’Roll” na warsztaty pięknościowe i psychologiczne dla kobiet, które walczą z rakiem. Z góry dziękujemy każdemu, który przyczynił się do sukcesu tej akcji!

Poznajmy się

Uwielbiamy naszą społeczność. Mieliśmy niekwestionowaną przyjemność wziąć udział w 43. Kongresie i Targach LNE zorganizowanych w EXPO Kraków. Włożyliśmy dużo pracy, aby odwiedzenie naszego stanowiska było ciekawym doświadczeniem, przy okazji którego można dowiedzieć się czegoś nowego. Pozdrawiamy wszystkich, z którymi udało nam się zamienić nawet kilka słów!

Nasze nagrody

Jest też coś czym szczególnie chcemy się pochwalić. W 2022 roku zdobyliśmy nagrody w trzech plebiscytach – Laur Branży Beauty, Influencer’s Top oraz Diamenty Beauty. Dziękujemy za otrzymane zaufanie!

Mówią o nas

Jesteśmy dla Was

Team #SkinLovers

@majaturbanska

@_mommy.m

@Bogusława Spryszyńska

@asiaczarkowska_

@dom_z_antresola

@k.bukowska

@lalare_fit

@monika.czajkowska

@fit_przepisy…

@dietetyczne_cuda…

@ssolkosss

@monia.kulczynska